Začněte budovat vaši kariéru s námi v ORYXU!

Novinky

Martin Dejdar, nový člen týmu ORYX

Martin Dejdar, herec, dabér, komik, sportovec, držitel Českého lva a dalších ocenění, milovník cestování a nových výzev, se pro letošní rok stává členem našeho týmu. Stráví tak léto s naším obytným návěsem ORYX LUXURY SPORT. O jeho dobrodružstvích, zkušenostech a zážitcích Vás budeme pravidelně informovat na našem Instagramu a Facebooku.

Homologace vlastních točen & RAM 1500

Společně s návěsem jsme vyvinuli vlastní systém spojení návěsu s tažným vozidlem. V současné době probíhají zátěžové zkoušky a homologace ve zkušebně TÜV. Systém zkoušek simulující náročné podmínky provozu s mnohamilionovými zátěžovými cykly, převyšuje běžné požadavky na homologaci. Bezpečnost našich výrobků je hlavním cílem výrobního programu GKR ORYX.

Představení interiérů modelů ORYX

Funkčnost, estetika a praktičnost, inspirace zkušeností a moderním designem, to jsou synonyma interiérů ORYX a to jak modelové řady LUXURY tak i LUXURY SPORT. Interiéry našich návěsů jsme ještě před zahájením sériové výroby několikrát sami vyzkoušeli a přepracovali. Specializuje se na osobité interiéry a na výběr nábytku a doplňků, který uspokojí nejnáročnější zákazníky.

Objevte modelové řady Oryx

Užíváte si dovolenou v aktivním stylu? ORYX LUXURY SPORT s garáží pro vaše stroje bude ta pravá volba. Oceníte spíše komfort luxusního apartmánu? ORYX LUXURY s velkorysou venkovní kuchyní Vás přenese do světa vytříbených materiálů a exkluzivního provedení.

Nakoukněte pod pokličku připravovaných interiérů oryx